Kıyafetlerinizi Özgüvenle Taşımanın 5 Yolu

Giydiğiniz kıyafetler içerisinde kendinizi iyi hissederseniz özgüvenli duruşunuz dışarıya da yansıyacaktır.

Size tam güven sağlayacak bu 5 yolu takip ettiğinizden emin olun.

1. Vücut Tipinize Göre Giyinmeyi Öğrenin

Kıyafetleriniz içerisinde kendinize güveninizi arttıracak en büyük kural, beğendiğiniz yönlerinizi ön plana çıkarmanız olacaktır. Böylece büyük bir öz güvenle dolaşacaksınız.

2. Kıyafetinizden Emin Olmadan Dışarı Çıkmayın

Aklınızda sürekli bunu giymemeliydim tilkilerinin dolaşmasını istemiyorsanız kendinizin fotoğrafını çekin ve arkadaşınıza yollayarak, fikrini sorun. Fotoğraflar asla yalan söylemez!

3. Teninize En Çok Yakışan Rengi Bilin

Yaz renklerini keşfetmenin tam sırası. Esmer tenleri canlı renklerle hareketlendirme mevsimi geldi!

4. Kişisel Stilinizi Belirleyin.

Tarzınız sizin kişiliğinizi yansıtır. Belirli bir stil sahibi olmanız, giydiklerinizden her zaman emin olmanızı sağlayacaktır.

5. Hazırlanmak İçin Kendinize 5 Dakika Daha Zaman Tanıyın

Biraz daha erken kalkarak, o gün ne giyeceğinize karar vermek için kendinize daha fazla zaman ayırın. Bu makyaj ve saçınız için de geçerli bir kural.

Marie Claire

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.