Sıradan Fotoğraflar Film Afişi Oldu!

2 yıldır Reddit’te yer alan bir kullanıcı, sitede yayınlanan içerikler arasından rastgele seçtiği fotoğraflarla film afişleri tasarlıyor.

Reddit’te paylaşılan içeriklerin %99’unu ilginç bulabilirsiniz. Ancak, Your_Post_As_A_Movie adlı Reddit kullanıcısı, kendisine gelen e-postaları filmlere ya da günümüzün popüler filmlerini Instagram kullanıcısı OfftrackOutlet’in yaptığı gibi nostaljik VHS kasetlere dönüştürmüyor.

Reddit kullanıcısı, geçtiğimiz şubat ayından beri yayınlananlar içerikler arasından fotoğraflar seçiyor ve oyuncuların da isimlerini ekleyerek onları hem muhteşem hem de ironik film afişlerine dönüştürüyor.

bigumigu.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.