Bu ‘Cheap Thrills’ Bir Başka!

Sia, hem sesi hem de özgün tarzıyla kendine büyük bir hayran kitlesi edindi. Yalnızca dinleyiciler değil müzisyenlerin arasında da ‘Sia şarkıları’nın seveni oldukça fazla. İşte onlardan biri de Kina Grannis.

Kina Grannis, o hoş sesiyle ve akustik şarkılarıyla bizi mest etmeye devam ediyor. Kendi yazdığı güzel şarkıların yanı sıra cover parçalara da bir hayli düşkün. Son olarak Pharrell’ın Happy parçasını yorumlayan Kina, bu kez gönlünü Sia’nın Cheap Thrills’ine kaptırmış.

Kina Grannis ve YouTube’un içerik üreticilerinden Kurt Hugo Schneider, bir araya gelerek Sia’nın Cheap Thrills şarkısını resmen baştan yaratmışlar. Cover parçaları her zaman çok sevmişizdir ama bu defaki bir başka. ‘Cheap Thrills’in ‘Kina’ versiyonunda enstrüman olarak bisiklet kullanıldı. Evet yanlış duymadınız.

Kina Grannis ve Kurt Hugo Schneider, bisiklet ile çıkardıkları sesleri notalara uyarladılar ve karşımıza oldukça renkli bir şarkı çıktı. Biz severek dinledik. Şimdi sıra sizde!

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.