J.R. Smith Kampa Katılmayacak

NBA’de son şampiyon Cleveland Cavaliers’ın tarihinde ilk kez kazandığı bu başarıda büyük payı bulunan J.R. Smith, halen bir takımla anlaşmış değil.

Cavaliers ile kontrat pazarlıklarına devam eden Smith, ESPN’in aktardığı bir habere göre takımın California eyaletinde bulunan Santa Barbara şehrinde yapacağı sezon öncesi mini kampına da katılmayacak. Bu şehirde yeni sezonun ilk hazırlıklarını yapacak Cavs, gelecek hafta hazırlık kampına start verecek.

Geçtiğimiz sezon Cavs adına oynadığı 21 play-off karşılaşmasında 34.8 dakika-%43 üçlük isabetiyle 11.5 sayı-3.2 ribaund-1.4 asist-1.2 top çalma ortalamaları yakalayan Smith, bu yaz yeni sözleşmeler imzalayan Kent Bazemore, Eric Gordon ve Courtney Lee gibi oyuncuların yıllık maaşlarının yer aldığı 12 milyon dolar-17.5 milyon dolar bandında bir yıllık ücret talep ediyor.

TrendBasket

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.