Kitapların Büyülü Dünyasına Davetlisiniz!

Çalışmalarına Seul’de devam eden Koreli sanatçı Jungho Lee, kitapların uçsuz bucaksız dünyalarına dokunan eserler üretiyor. Hatta öyle ki kitapları farklı formlara sokarak yeni tanımlar, yeni bakış açıları kazandırıyor.

Bir uçağın içinden kanat yerine kitap görmek, kitaptaki gölgemizde gençliğimizle karşılaşmak veya 5 çayının yanında bir dilim kitap ikram etmek.

Kitapların, öykülerin, hikayelerin insan hayatına kazandırdığı bambaşka dünyaların yansımaları Jungho Lee için bir anlatım diline dönüşüyor.

Kitap aşıklarının bir görüşte bağ kuracağı bu illüstrasyonlar sanatçının dili ve renk paletiyle büyülü yolculuklara dönüşüyor.

bigumigu.com

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.