Stranger Things’in ‘Eleven’ı Kaç Kelime Konuştu?

Geçtiğimiz sezonun adından en fazla söz ettiren dizilerinden biri olmayı başaran Stranger Things’in yankıları sürmeye devam ediyor.

Yapımın başrolünde yer alan isimlerden Millie Bobby Brown tarafından canlandırılan Eleven’ın dizideki muhteşem oyunculuğuna rağmen, pek bir sessiz olması ise ayrı bir hayranlık uyandırıyordu.

Bir Reddit kullanıcısı da, hiç üşenmedi, sessizliği ile çok şey anlatan Eleven’ın sekiz bölüm boyunca kaç kelime konuştuğunu hesapladı: 246!

Evet, bütün bir sezon boyunca minik yeteneğin ağzından çıkan sözcük sayısı bu kadar: 246!

Stranger Things'in Eleven'ı Kaç Kelime Konuştu?

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.