Luke Cage, Netflix’i Çökertti!

Marvel/Netflix ortaklığının Daredevil ve Jessica Jones’un ardından üçüncü meyvesi olan Luke Cage, ekranlara hızlı bir başlangıç yaptı.

Luke Cage, Netflix’i Çökertti!

30 Eylül’de birinci sezon bölümleriyle Netflix’te yerini alan dizi, yoğun ilgi yüzünden kanalın 3 saatliğine çökmesine sebep oldu. Netflix’in üç saatlik yokluğu, ilk dakikalarından itibaren sosyal medyada geniş yankı buldu.

Mike Colter, Simone Missick ve Theo Rossi’nin başrollerini paylaştığı Marvel’s Luke Cage; hikayesi bittikten sonra The Defenders’ta yerini alacak.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.