Fantastik Canavarlar İçin 5 Devam Filmi Yolda!

Yeni Harry Potter serisi olan Fantastik Canavarlar öyle tek bir filmle geçiştirilmeyecek. Harry Potter evrenini birçok devam filmiyle görmeye devam edeceğiz!

16-10/14/harry-potter-a-5-devam-filmi-yolda-2.jpg

Harry Potter evreninde geçen ve Harry’nin okul kitabına dayanan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? önümüzdeki ay vizyona girecek.

Fantastik Canavarlar için 5 devam filmi yolda!

Fantastic Beasts resmi Twitter hesabı dün bir periscope yayını yapacaklarını duyurmuştu. Bu yayın sırasında Rowling yeni filmlerin olacağını ve 5 devam filminin geleceğini duyurdu.

İlk film önümüzdeki ay, 18 Kasım’da vizyona girecekken bir sonraki film, 16 Kasım 2018’de izleyicilerle buluşacak. Yeni filmlerde ismi Harry Potter filmleriyle özdeşleşen David Yates yönetmen koltuğunda oturmaya devam edecekken, Rowling ve Yates bu filmlerin senaryosunu beraber yazacaklar.

J.K. Rowling’in yine aynı isme sahip kurgusal okul kitabına dayanan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi, bu kitabı yazan kişinin karşılaştığı maceraları konu alıyor. 17 Kasım’da izleyicilerin karşısına çıkacak olan filmde, Scamander rolünde Oscar ödüllü aktör Eddie Redmayne’i izleyeceğiz.

Shiftdelete

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.