Christina Aguilera ile ‘Telepathy’ Zamanı!

Christina Aguilera, Netflix’in televizyon programlarından The Get Down’ın soundtrack albümünde yer alan şarkısı Telepathy için bir video klip yayınladı.

Christina Aguilera İle Telepathy'e Hazır mısınız?

Ağustos ayından yayınlanan ve Billboard’un Dans Şarkıları Listesinde 1 numaraya yükselen Telepathy, özellikle Aguilera hayranlarının playlist’inde mutlaka yer alan bir parça olmuştu.

Şarkının gördüğü ilginin ve kazandığı başarının hakkını veren Christina Aguilera da, hayranalrına teşekkür etmek için kısacık bir klip hazırladı.

İşte Aguilera’nın hayranlarını ihya eden Telepathy videosu:

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.