Close

Elinizi LEGO’ya Dönüştüren Poşet Tasarımı

New York School of Visual Arts öğrencisi tarafından tasarlanan LEGO poşeti, taşıyan kişi için LEGO figürü eli yanılsaması yaratıyor.

Poşeti taşımaya başladığınızda eliniz dışarıdan LEGO eli olarak görünmeye başlıyor ve ikonik sarı LEGO elinizle dolaşmanın tadını çıkarıyorsunuz. Sokakta sizi görenleri de gülümsetecek bir tablo ortaya çıkıyor böylece. Oldukça pratik ve basit bir tasarım fikri ama zor olan da basit olanı bulmak değil midir?

bigumigu.com

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.