Cara Delevingne Victoria’s Secret’a Geri Mi Dönüyor?

Victoria’s Secret’ın Paris’te gerçekleşecek defilesi ile ilgili haberler çıkmaya devam ediyor. Şimdi de markanın podyumunda en son 2013 yılında boy gösteren Cara Delevingne’ın defileye katılacağı haberleri konuşulmaya başlandı.

The Sun Gazetesi’nde çıkan haberlere göre; Cara Delevingne’nın 2014 yılında Victoria’s Secret defilesine katılmamasının nedeninin kendine yeterince iyi bakmaması ve “şişkin görünmesi” olduğu söylenmişti. Bunun üzerine Victoria’s Secret ile arası açılan Cara’ya, Victoria’s Secret kreatif direktörü Edward Razek’den özel bir mektup geldi.

Mektupta The Sun’da çıkan haberin tamamen asılsız olduğu ve 2014 yılında Cara’nın defileye katılamamasının nedeninin Kuzey Karolina’daki film çekimlerinin olduğu yazıyordu. Ayrıca mektupta Edward Razek, Paris’te gerçekleşecek defileye katılması için ünlü modeli davet etti.

Gelen mektubu Instagram hesabında paylaşan Cara’nın Victoria’s Secret’ın Paris podyumunda yürüyüp yürümeyeceği ile ilgili kararı ne olacak merak ediyoruz.

InStyle

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.