5’te 5: Melankolik Cuma Akşamı Şarkıları

Cuma günlerine karşı içimizde Tanrı vergisi bir sempati olsa da her cuma elimizde balonlarla oradan oraya koşturacak halimiz yok. Ya da Dexter gibi bir kutu donut dağıtıp ofistekileri sevindirecek takatimiz de yok.

Bazı cumalar yataktan çıktığımıza bile lanetler okuyoruz. Müstakbel hafta sonu heyecanının psikolojimize teğet geçtiği bugünde, tek avuntuyu şarkılarda buluyoruz.

Pozitifliği bir kenara bırakarak soluğu flu şarkıların yanında alıyoruz. Yanlış anlaşılmasın, amacımız bunalıma girmek değil. Sadece ruh halimizi yansıtan şarkıları dinlemek çok ama çok iyi geliyor. Açılışı Amy Winehouse ile yapalım mı, ne dersiniz?

Serinletici 5’te 5, melankolik cuma akşamı şarkılarını sunar…

5- Amy Winehouse/You Know I’m No Good

4- Poets of the Fall/Carnival of Rust

3- Guns N’ Roses/Don’t Cry

2- Empire Of The Sun/We Are The People

1- Metallica/Mama Said

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.