Uzaylılar Güneşten Enerji Mi Alıyor?

Aslında yaşamın kaynağı Güneş diyebilirsiniz fakat burada kastedilen bir uzaylı aracının Güneş’e yaklaşıp yakıt toplaması.

Ortaya atılan bu son iddia UFO araştırmalarına ait. NASA’nın yayınladığı bir görselde, bir uzaylıya ait aracın Güneş’e yaklaştığı ve enerji aldığı iddia edildi.

Görüntülere dikkatle bakıldığında bir cismin Güneş’e yaklaşıp bir ip gibi iz çıkararak uzaklaştığı görülüyor. Konunun uzmanı olmadığımız için bu cismin ne olduğunu söylemek güç. Biz yine de görüntüleri paylaşıp kararı size bırakalım.

Haber Uzay

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor. | sema.dogan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.