F1 Şampiyonu Rosberg, Emeklilik Nedenini Açıkladı

Kariyerindeki ilk dünya şampiyonluğunu kazandıktan günler sonra emeklilik kararı alan 31 yaşındaki Rosberg, AFP’ye röportaj verdi. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmek için emeklilik kararı aldığını söyleyen Rosberg, ‘gönlünde yatan aslanın’ oyunculuk olduğunu da itiraf etti.

Rosberg, “Bundan gerçekten hoşlanırım. Tanıdığım Alman aktörler var. Belki bir gün, hoş olabilir. Tecrübem de var, çünkü bir yarış pilotuysanız çok sayıda reklam filminde de oynuyorsunuz. Bir aksiyon kahramanı beni çok mutlu eder” dedi.

Sputniknews

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.