Elton John, George Michael İçin Söyledi!

Önceki akşam Las Vegas’ta sahne alan, Sir Elton John, George Michael’ı sahnede, 1974 kaydı olan “Don’t Let the Sun Go Down On Me” parçasını söyleyerek andı.

Elton John, George Michael İçin Söyledi!

Sahneye projektörle yansıtılan dev bir George Michael fotoğrafının önünde performansını sergileyen Elton John, izleyicileri de duygulandıran anlar yaşadı.

Michael ve John, bu şarkıyı ilk kez birlikte 1985 yılında Live Aid konserinde seslendirmişlerdi. George Michael’ın 1991’deki Wembley Arena konserinde de, Elto John sahneye çıkarak yine bu şarkıda Michael’a eşlik etmişti.

Ve işte Elton John’un uzun yılların ardından bir başına seslendirmek zorunda kaldığı performansın görüntüleri…

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

2 Responses

  1. Selim Kamitoğlu dedi ki:

    çok çok değerli sanatçı ve özgürlük savaşçısıydı georrge michael. aynı elthon john gibi. gidenlerin de kalanlarında yolları açık olsun. dünyanın böyle açık yürekli insanlara ihtiyacı var.

    • Sezin Nil Tufan dedi ki:

      senin kahramanın olmalarını anlıyorum ama müzik dışında o beklediğin anlamda hiçbir savaşçılıkları yoktu. abartmayalım lütfen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.