Tim Cook: En İyi iPhone Henüz Gelmedi

Akıllı telefon dünyasında 10. yılına giren iPhone için Tim Cook çok konuşulacak bir yorum yaptı. Tim Cook, 2017 yılında tanıtılacak olan yeni iPhone için ne dedi?

bestiphone_stuff

Teknoloji ve akıllı telefon dünyasına yön veren markaların başında gelen Apple, iPhone ile 10. yılını geride bıraktı. Bu süre için dünyanın en çok satan telefonlarından olan iPhone serisi ile ilgili Tim Cook’un yaptığı yorum son derece iddialı.

steve-jobs-iphone

Yukarıdaki fotoğrafta Apple’ın iki efsanesi yer alıyor. Steve Jobs ve iPhone. Apple’ın ilk iPhone modeli 9 Ocak 2007 yılında bu fotoğraf ile hayatımıza giriş yaptı. Kendine has tasarımı ve işletim sistemi ile akıllı telefon dünyasında bomba gibi düşen iPhone, ilerleyen yıllarda pek çok telefon üreticisine de ilham kaynağı oldu.

2007 yılından bu yana, iPhone, iPhone 3G-3GS, iPhone 4-4S,iPhone 5-5S-5C, iPhone 6-6 Plus, iPhone 6s-6S Plus gibi modellerle her yıl milyonlarca satış rakamlarına ulaşan Apple, 2016 yılında da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile hem fanatiklerini sevindirdi hem de donanımsal olarak radikal değişikliklere gitti.

iphone-iphone-7

Teknoloji dünyasında 10. yılını geride bırakan iPhone serisi için Tim Cook tarafından bomba gibi bir yorum geldi. Tim Cook, her yeni iPhone modeliyle çığır açtıklarını belirtirken, “en iyi iPhone henüz gelmedi” yorumu ile oldukça iddialı bir söylemde bulundu. İlk 10 yıllık sürecinde iPhone’un teknoloji ve akıllı telefon dünyasının standartlarını belirdiğini söyleyen Tim Cook, “daha yeni başlıyoruz” dedi.

Bu yorum ise özellikle 2017 yılında tanıtılacak iPhone modeli için büyük heyecan yaratacaktır zira 10. yılını dolduran iPhone ailesine, bu özel yıla özel sıra dışı bir model hazırlanıyor olabilir.

Shiftdelete