Lego Hayatımızın Her Yerinde!

Çocukken LEGO ile oynamaya bayılırdık. Hatta LEGO demek, biz çocuklar için ‘hayat’ demekti.

Sanatçı Michał Kulesza hazırladığı fotoğraf çalışmasıyla, adeta çocukluğumuza sürüklüyor bizleri. Kulesza’nın fotoğraflarına baktığımızda her yanımızın LEGO olduğu günleri hatırlıyoruz, tek bir farkla: Artık yetişkinler dünyasındayız.

Kahvaltılarımız, vazgeçilmez sabah kahvelerimiz, kafamızdan binbir düşünce geçerken oje sürüşümüz ve daha neler neler… Peki size bir soru: Yetişkinlerin sıkıcı yaşamına LEGO’lar dahil olsa nasıl olurdu?

e34f0e1c02fdcca3c7fab2bae7fa299d_XL

Michał Kulesza’nın fotoğraflarında tereyağı taklidi yapan LEGO’dan ağzımızı sulandıran çikolatamsı LEGO’lara kadar daha pek çok eğlenceli kare var.

Ne dersiniz, LEGO dünyasının kapılarını şöyle bir aralasak mı?

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.