Prison Break’in Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu

Prison Break, 4 Nisan’dan itibaren her Salı Fox’ta olacak. Yeni hikayede; öldüğüne emin olunan Michael Scofield sapasağlam geri dönecek ama kaçışın detayları hakkında kesin bir bilgi yok.

s-47ded30d3c2091047380f9a32d176c06f0629509

‘Michael’ın yaşadığına dair ipuçlarının ortaya çıkması, gelmiş geçmiş en büyük kaçış planının yapılması için Sara ve Lincoln’u bir araya getirir.’ şeklinde servis edilen resmi özeti unutmamakta fayda var.

Michael, Lincoln ve Sara’nın yanı sıra Prison Break’in yeni bölümlerinde Sucre, T-Bag ve Paul Kellerman da olacak. Üzücü haber ise, dizinin büyük dönüşü, sadece dokuz bölümden oluşacak.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.