The X-Files Devam Edecek Mi?

Bir döneme damgasını vuran yabancı diziler arasında yer alan The X-Files geçtiğimiz senenin başında yeni bölümleriyle ekrana gelmişti. O zamandan beri herkes aynı sorunun yanıtını merak ediyor: The X-Files devam edecek mi?

ob_66cc01_x-files

Bildiğiniz gibi Chris Carter tarafından yaratılan bu yapımın başrolleri ise David Duchovny ve Gillian Anderson paylaşıyor. 2001’de son bulan yapım 2016’da altı yeni bölümle televizyona geri dönmüştü. Böylece Mulder ile Scully‘nin sıra dışı maceraları uzun bir aranın ardından devam etmişti. Büyük heyecan uyandıran bu altı bölüm onuncu sezon olarak adlandırdı ve hikaye devam edebilecek bir noktada sonlandı. Durum böyle olunca The X-Files hayranları da dizinin devam edeceğine dair umutlarını yitirmedi. Buna rağmen Fox cephesinden bir türlü 11. sezon onayı haberi gelmedi.

Televizyon Eleştirmenleri Derneği‘nin kış basın turu The X-Files hakkında yeni haberler almamıza vesile oldu. Fox başkanı David Madden yeni sezona dair anlaşma sağlamak için çabaladıklarını ancak bunun biraz zorlu bir süreç olduğunu dile getirdi. Ardından beklenen duyurunun yakın zamanda geleceğini de belirtti.

Her ne kadar henüz resmen bir açıklama yapılmış olmasa da dizinin 2018‘de ekranlara dönmesi bekleniyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor. | sinem.bekler@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.