Demi Moore, Empire’ın Kadrosuna Katıldı

Oyuncu Demi Moore da sinema dünyasından televizyona transfer olan isimler arasına katıldı.

demi-moore-wallpaper-17

Oyunculuk kariyerine 19 yaşında General Hospital adlı televizyon dizisiyle başlayan ABD’li aktris Demi Moore, 54 yaşında televizyon dizisiyle ekranlara dönmeye karar verdi.

Hip-hop imparatorluğunun ortasında bir aile dramını anlatan Empire’ın kadrosuna katılan Moore, ilk olarak üçüncü sezon finalinde geçmişi gizem dolu bir karakter olarak seyirci karşısına çıkacak.

Moore’u dördüncü sezonda ise Lyon Ailesi’nin yanında yer alacak. Aynı zamanda Moore’un kızı Rumer Willis de dizinin yeni bölümlerinde rol alacak. Empire üçüncü sezonunun ikinci yarısı ile 22 Mart’ta ekranlara geri dönecek, dördüncü sezonun ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.