Kylie Minogue Sürpriz Peşinde!

Katıldığı bir davette konuşan 48 yaşındaki şarkıcı, ilginç bir dönemden geçtiğini ifade ederek, bu durumdan aldığı ilhamla şarkı yazacağını dile getirdi.

o-KYLIE-MINOGUE-facebook

Minogue, “Çok kolay zamanlar değil ama muhteşem hissediyorum. Nişanlım ile ayrılığımız kişisel bir mesele ve pişman değilim. Bu yaşadıklarım yaratıcılığımı destekliyor” şeklinde konuştu.

Yapım şirketiyle imzaların atıldığını belirten şarkıcı, “Yepyeni bir enerjiyle aşkı tüm dünyaya yaymak istiyorum. Yeni albümüm de bununla ilgili olacak” dedi.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.