Yüzemeyen Balığa Tekerlekli Sandalye Yapıldı

Hayvanlar hakkında eğitici videolar hazırlayan 19 yaşındaki Taylor Nicole Dean, YouTube hesabından tekerlekli sandalye yardımıyla yüzen bir balık videosu yayınladı.

C61nGqOWcAA7IIo

Taylor’a videoyu, akvaryum dükkanında çalışan arkadaşı Derek yollamıştı.

Derek, mesanesindeki rahatsızlığı nedeniyle yüzemeyen sevimli Japon balığı için portatif bir tekerlekli sandalye yapmıştı. Böylelikle minik balık, akvaryumun içinde rahatlıkla gezinebilecekti.

Japon balığı, özel yapım sandalyesiyle akvaryumu turlamaya başladı. Onun dünyasını güzelleştiren Derek’e ve bunu herkesle paylaşan Taylor’a teşekkür ediyoruz.

Ve şuna inanıyoruz ki, dünyayı iyi insanlar kurtaracak.

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

1 Response

  1. oguz dedi ki:

    Bir balığa tekerlekli sandalye yapmak güzel bir davranış ama…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.