Doctor Who Yeni Sezona Hazır!

Büyük ayrılık kararının ardından tüm dikkatleri üzerine toplayan Doctor Who’nun onuncu sezonundan bir video daha yayınlandı.

Genç oyuncu Pearl Mackie tarafından canlandırılan Doktor’un yeni yoldaşı Bill ile tanışacağımız yeni sezon aynı zamanda, 2013 yılında Matt Smith’ten rolü devralan Peter Capaldi’nin son sezonu olacak.

3207015-c6zg-aswoaapdpw

Konuyla ilgili açıklama yapan Capaldi, “Doctor Who’da yer almanın en güzel tarafı, dünyanın başka bir gözle görebilmekti. Her şey için teşekkür ederim.” demişti.

Yeni Doktor’un kim olacağı yönünde beklenen haber henüz gelmedi ama kulislerde konuşulanlara göre Tilda Swinton, Olivia Colman, Ben Whishaw ve Richard Ayoade adaylar arasında.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.