Star Wars 8: The Last Jedi’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın dört bir yanından hayranları bulunan Star Wars serisi yıl sonunda yeni filmiyle karşımıza çıkacak. Heyecanla beklenen bu yapımdan ilk fragman sonunda paylaşıldı.

Hepimiz oldukça iyi biliyoruz ki efsane seri uzun süren bir aranın ardından 2015’te Star Wars: The Force Awakens ile sinemalara geri dönmüştü. J.J. Abrams tarafından yönetilen film izleyicilerin sevdikleri kahramanlarla yeniden buluşmasına vesile oldu. Aynı zamanda yeni karakterlerle tanışmamızı da sağladı. The Force Awakens’in gişede büyük ilgi görmesiyle devam filmi de garanti altına alınmış oldu.Sekizinci filmin ismi ocak ayında duyurulmuştu. O zamandan beri The Last Jedi tam olarak ne anlama geliyor bilinmiyor. Bu konuda çeşitli teoriler üretildi. Birçok analiz yapıldı. Sonunda ilk ipucunu paylaşılan fragman sayesinde aldık.

Nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz sekizinci filmin yönetmenliğini Rian Johnson üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor.

Belirsizlik sebebiyle daha fazla meraklanmamız neden olan Star Wars: The Last Jedi dünya çapında 15 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.

Log

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.