Kahve İçerek Kilolara Veda Edin!

Yaz geldi ve fazla yağlarımızdan bir an önce kurtulmamız gerekiyor. Hem beslenmenize dikkat edip hem de bu kahveden tüketirseniz kısa sürede sağlıklı kilo verebilirsiniz.

tumblr_inline_nsom16glQL1ty58l3_1280

Malzemeler:
– 1 su bardağı süt
– 1 adet çubuk tarçın
– 1 tatlı kaşığı gold veya klasik kahve

Kahve iştah kesmeye yardım eder ve fazla yeme isteğini yok eder. Kahve, bol su ile tüketildiğinde vücuttaki toksinlerin atılmasına yardım eder.

Yağ yakımı için üç temel şart vardır: Kan şekeri dengesi, yeterli miktarda protein ve kalsiyum almak. Süt, hem bu şartları yerine getiriyor hem de kişinin sağlıklı kilo vermesini sağlıyor. Tarçın ise hem kan şekerini dengeliyor hem de kişinin tatlı yeme isteğini önlüyor.

Marie Claire

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.