Bruce Lee’nin Hayatı Film Oluyor!

Bruce Lee’nin gençlik yıllarını anlatan ‘Little Dragon’ adında bir film çekilecek.

Çin kökenli ABD’li oyuncu Bruce Lee’nin gençlik yıllarını anlatan bir film çekiliyor.

BL_Homepage_banner_Simplicity-3

Hint yönetmen Shekhar Kapur’un çekeceği ‘Little Dragon’ adlı film, Bruce Lee’nin kariyerinin ve hayatının şekillendiği 1950’li yıllar Hong Kong’una odaklanıyor.

Efsanenin kızı Shannon Lee tarafından yönetilen Bruce Lee Entertainment’ın yapımını üstleneceği filmin senaryosu da Shannon Lee ve Shekhar Kapur’a ait.

Shannon Lee’nin film için kapsamlı bir araştırma yaptığı ve babasının gençlik yıllarından hikayeleri bir araya getirdiği öğrenildi.

Ünlü yönetmen Shekhar Kapur, izleyicilerin Bruce Lee’nin hayatından kendileriyle yakınlık kurabilecek detaylar çıkarmalarını amaçladıklarını söyledi.

Filmde Bruce Lee’nin gençlik yıllarını canlandıracak ismin kim olacağı henüz açıklanmadı. Ayrıca filmin çekim ve vizyon tarihleri de bilinmiyor.

Karnaval

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.