Aslı Enver: Yasal Hakkımı Kullanacağım

Murat Boz’dan ayrılan Aslı Enver hakkında yapılan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Enver, şimdiye kadar kendisi hakkında çıkan haberleri ciddiye almadığını ancak bunun sonunun gelmediğini söylerken “Bugünden itibaren art niyetli olduğuna inandığım ve iftira boyutundaki haberler karşısında her türlü yasal hakkımı kullanacağım” dedi.

Enver ve Boz hakkında medyada ‘aldatma’ üzerine birçok haber çıkmıştı. Takvim gazetesi en son olarak ünlü çiftin ayrılma sebebinin Enver ile Özcan Deniz arasında yaşanan bir ilişki olduğunu iddia etmişti. Aslı Enver, Takvim gazetesinin haberinin doğru olmadığını söylemişti.

Enver, doğru olmayan haberler üzerinde sosyal medya hesabı Instagram’dan bir açıklama yayımladı. Açıklama şöyle:

“Günlerdir hakkımda çıkan haberleri üzüntü ve hayretle izliyorum. “Yok artık” dedim, ciddiye almamaya çalıştım ama bu haberler biraz medya manipülasyonuna dönüşmeye başladı ve sonu gelmiyor. Bugün itibariyle asılsız ve art niyetli olduğuna inandığım, iftira boyutundaki haberler karşısında her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bildiririm.”

T24

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.