Game of Thrones’taki Tüm Ölümlerin Çizimleri

Game of Thrones izleyiciler tarafından sevilen karakterleri hiç beklenmedik anlarda öldürmesiyle tanınıyor. Öyle ki ana karakter olmasına rağmen hikayeden ayrılan karakterler saymakla bitecek gibi değil. Bir Game of Thrones hayranı tarafından hazırlanan video ise dizideki ölümleri çizimlerle yeniden ekrana taşıyor.

game of thrones catherine stark red wedding

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un yedinci sezonuna kavuşmamıza oldukça kısa bir zaman kaldı. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere ve tanıtımlara bakılırsa bizleri oldukça büyük bir savaş bekliyor. Daenerys Targaryen‘in Westeros’a adım atmasıyla birlikte savaş kendini oldukça net bir şekilde hissettirmeye başlıyor. Bu da dizide çok daha fazla ölüm göreceğimiz anlamına geliyor.

HansoArt tarafından YouTube’da paylaşılan video ise Game of Thrones’ta şimdiye dek yaşanan büyük ölümleri ele alıyor. Video Visery Targaryen’in başına dökülen sıvı altından dolayı ölmesiyle başlıyor. Robb Stark, Renly Baratheon, Joffrey Baratheon, Obreryn Martall gibi sevilen karakterlere veda ettiğimiz anları bir kez daha ekrana taşıyor. Son olarak Cersei Lannister‘ın gücünü geri kazanmak adına Kral Toprakları’nın yarısını yok ettiği ana ulaşıyor.

İyi seyirler!

Log

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.