Close

Ayakkabısız Rahatlık: Nakefit

Söz konusu ayakkabı veya terlik olduğunda her koşulda giyilebilecek bir ürün bulmak neredeyse imkansız. Özellikle de doğayla iç içe olduğumuz anlarda veya sahilde zaman geçirdiğimizde ayağımıza ne giyeceğimizden bir türlü emin olamıyoruz. Ayak altına yapıştırılan Nakefit ise tam bu anlarda kullanılabilecek bir ürün olmasıyla öne çıkıyor.

Şehir içinde pek mümkün olmasa da, fırsat bulduğumuz zamanlarda doğayla iç içe olmak insana büyük bir huzur veriyor. Buna ancak havanın güzel olduğu dönemlerde fırsat bulabiliyoruz. Yaz tatilleri ise en fazla tercih edilen dönem oluyor. Deniz kenarına gittiğimizde, yoğun sıcak altında deniz ayakkabısı veya terlik bile insana fazlalık gibi gelmeye başlıyor. Çıplak ayakla birden bir yere gitmek ise büyük bir tehlike. Ayağımıza batabilecek cisimlerin yanında yerin sıcaklığı da bu alternatifi imkansız hale getiriyor. Nakefit ise tek bir ürünle tüm problemlere çözüm sunuyor.

Kickstarter üzerinden kampanyası başlatılan bu kullanışlı ürün sadece ayağın altında bir katman olmuyor, koruyucu vazifesi üstleniyor. Sert cisimlerin, cam kırıklarının ayağımızı kesmesine engel oluyor. Sıcağı iletmediği gibi, suya karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor. Nakefit’e sahip olabilmek için ise Kickstarter kampanyasına en az 33 dolarlık bağışta bulunmak gerekiyor.

Log

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.