Marvel’ın Yeni Kahramanı: Black Panther

Geniş oyuncu kadrosu sebebiyle Marvel‘ın heyecan uyandıran projeleri arasında sayılan Black Panther‘dan ilk görüntüler sonunda gün yüzüne çıktı. Paylaşılan yirmi fotoğrafla bu yeni süper kahramanın dünyasına daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Hatırlayacağınız üzere Black Panther ile Captain America: Civil War filminde tanışmıştık. Babasının intikamını almak isteyen T’Challa, Winter Soldier’ın peşine düşmüştü. Kahramanların birbirlerine karşı verdiği mücadelenin ardından T’Challa memleketi olan Wakanda‘ya geri dönüyor. Babasının vefatı ardından taht onu bekliyor ancak Wakanda’da büyük bir tehlike baş gösteriyor. İşin en enteresan yanı ise Wakanda’nın teknoloji açısından fazlasıyla gelişmiş olması… Bu Afrika ülkesi gelişmiş teknolojisini bir sır olarak saklamayı başarıyor. Fakat ortaya çıkan bu düşman Black Panther’in sınırlarını zorluyor. Sadece Wakanda halkını değil tüm dünyayı tehlikeye sokuyor. Uzun süredir beklenen bu filmin başrolünde Chadwick Boseman yer alıyor. Ona yan rollerde Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Ryan Coogler‘ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Black Panther’ın ülkemizde 16 Şubat 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes müziksiz yaşayamayanlardan... | enes.demircioglu@serinletici.com

You may also like...