137 Yıl Sonra İlk Kız

ABD’nin Güney Carolina eyaletinde yaşayan bir aileye 137 yıl sonra ilk kez kız bebek geldi. Dört kuşaktır aileye bir kız çocuğunun katılması bekleniyordu.

Güney Carolina’nın Hardeeville kentinde yaşayan Will ve Kelen Settle çifti, 25 Haziran’da kızları Carter Louise Settle’ı kucağına alınca gazetelere, televizyonlara haber oldular. Çünkü birkaç kuşaktır bu kentte yaşayan Settle sülalesi tam 137 yıldır bir kız bebek bekliyordu. Will, Carter Louise’in dört kuşak sonra Settle Ailesi’nde doğan ilk kız bebek olduğunu duyurdu.

Çift, bebekleriyle hastaneden ayrılınca yolda iş arkadaşlarının sürprizi ile karşılaştı. Bluffton ve Savannah otobanı arasında Carter’ın dev fotoğrafının olduğu “Hoş geldin” bilbordunu görünce büyük mutluluk yaşadılar. Önceki evliliğinden bir erkek çocuğu olan Kelen, “Bir erkek çocuk daha bekliyordum. Kız bebek olacağını öğrenince bütün aile şoke oldu” dedi.

Hürriyet

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

You may also like...