Game of Thrones’un Yapımcılarından Yeni Dizi

ABD’nin önde gelen, paralı televizyon kanal grubu HBO ile yollarına devam edecek olan Game of Thrones’un yapımcıları David Beniof ve DB Weis, yakında yeni başlayacakları projeyi duyurdu.

Amerika’nın üçüncü iç savaşının bulunduğu bir ortamda modern çağda köleliğe odaklanacak yeni serinin hangi temeller üzerine kurulacağı ise bilinmiyor.

Başlangıçta sinema projesiydi

HBO’nun açıklamalarında göre Benioff ve Weiss yıllardır bu fikir üzerinde çalışıyorlar. Başlangıçta bu hikayeyi film olarak çekmek isteyen ikili daha sonrasında HBO’nun konseptine uygun olacağına karar vermişler ve Game of Thrones’un ardından yollarına bu hikaye ile devam etme kararı almışlar.

Dizide Birleşik Devletler ile Amerika Konfederasyon Devletleri arasında gerginlikler ve Mason-Dixon’un Sivil Savunma Bölgesi’nde yer alan karakterler ele alınacak. Karakterler; özgürlük savaşçıları, kölelik karşıtları, gazeteciler ve tabii ki köle ve köle sahipleri olacak.

Yeni dizinin, 2018’de bitecek Game of Thrones’un ardından 2019 yılında yayınlanması bekleniyor.

T24

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...