LG ProBeam Projektör

CES 2017′de gün yüzüne çıkan ve eşsiz bir ev sinemayı deneyimi sunan yeni lazer projektörü LG ProBeam evde geçireceğiniz zamanı daha keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu lazer projektörü sadece yüksek performans bekleyen kullanıcılara değil, izlediklerinin keyfini fazlasıyla çıkartmak isteyenlere de hitap ediyor.

Portatif bir yapıya sahip olan LG ProBeam istediğiniz her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Bu sayede oturma odasında filmlerin tadını çıkartabilir, arka bahçenizde dostlarınızla birlikte toplanıp en heyecanlı maçları izleyebilir veya kamp gezilerinde bile LG ProBeam lazer projektörü yanınızda götürebilirsiniz.

Mutlak karanlığa ihtiyaç duymayan, gün ışığında da mükemmel görüntü sunan LG ProBeam lazer tasarımıyla her türlü ev dekoruna uyum sağlıyor. Telefonlarınızdan veya tabletlerinizden gönderilen görüntüleri istediğiniz yere hızla yansıtıyor. LG ProBeam lazer projektör, yenilikçi Ses Senkronizasyon Ayarı (Sound Sync Adjusment) ile harici bir hoparlör veya kulaklık gibi tüm Bluetooth bağlantılı ses ürünleriyle eşleşebiliyor. Bu cihazın Kablosuz Yansıtma (Wireless Mirroring) özelliği, Miracast’ın kablosuz aktarım teknolojisinden faydalanarak akıllı cihazlardaki içerikleri geniş bir projeksiyon ekranına yansıtabiliyor. LG ProBeam’i tercih eden kullanıcılar ödüllü webOS platformu aracılığıyla tercihlerine göre istedikleri birçok yayına ve programa kolaylıkla erişebiliyor. LG’nin Sihirli Kumanda özelliği de webOS Smart TV’nin kullanıcı arayüzünde gezinmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

You may also like...