True Detective’in 3. Sezonu Kesinleşti

Share

İlk sezonuyla kısa sürede en beğenilen diziler arasına giren, ikinci sezonu ise fazlasıyla eleştirilen True Detective‘in ekranlara döneceği kesinleşti. Üstelik True Detective yoluna başarılı isimlerle devam etmeye hazırlanıyor.

2014 yılında hayatımıza giren True Detective farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Matthew McConaughey ve Woody Harrelson‘ın performanslarının yanı sıra senaryo da fazlasıyla beğeni toplamıştı. Bu beğeninin ardından True Detective’in antoloji serisine dönüşeceği ve ikinci sezonla geri döneceği duyuruldu. Fakat ikinci sezon yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuna rağmen istenen başarıya erişemedi. Bu durum da dizinin geleceğine dair alınacak kararların uzunca bir süre askıya alınmasına neden oldu. Geçtiğimiz aylarda True Detective’in ekranlara dönebileceğine dair ilk sinyaller verilmişti. Hatta Matthew McConaughey başarılı bir senaryo söz konusu olursa üçüncü sezonda rol alacağını dile getirmişti.

Sonunda uzun zamandır beklenen haber TCA (Television Critics Association) etkinlikleri kapsamında ortaya çıktı. HBO’nun programlar müdürü olan Casey Bloys, True Detective’in üçüncü sezonu için yeşil ışık yaktıklarını dile getirdi. Ardından yeni bölümlerde Oscar Ödüllü bir ismi göreceğimiz açıklandı. Moonlight ile büyük beğeni toplayan Mahershala Ali üçüncü sezonun başrolünü üstlenecek. Başarılı ismin hangi karakteri canlandıracağı ise henüz belli değil.

Log