Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı Oldu

Göksel Gümüşdağ’ın başkanlık koltuğunu bırakmasının ardından yeni Kulüpler Birliği Vakfı’nın yeni başkanı, Galatasaray’ın da başkanlığını yapan Dursun Özbek oldu.

Adaylar arasında Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik’in de olduğu Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığına, oy çoğunluğuyla Galatasaray Başkanı Dursun Özbek getirildi. Özbek’in yardımcılığını yapacak isimler; Feridun Tankut ile Şekip Mosturoğlu olarak açıklandı.

Dursun Özbek, başkanlığının açıklanmasının ardından şöyle konuştu:

“Göksel Gümüşdağ’a teşekkür ediyorum. Çok büyük hizmetler verdi buraya. Bu onurlu görevi bana layık gören kulüp başkanlarına da teşekkür ederim. 1 yıl süreyle seçildim. Türk futbolunun içinde bulunduğu bazı sıkıntıların takipçisi olacağım. Bu bir başkanlık yarışı seçimi değildir. Kendi içimizdeki organizasyonun yenilenmesidir.”

T24

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor. | ali.bardakci@serinletici.com

You may also like...