Google Pixel 2’den Yeni Fotoğraflar

Önümüzdeki aylarda tanıtılmasını beklediğimiz yeni Google Pixel ve Google Pixel XL’dan yeni görseller gelmeye devam ediyor. İnternete düşen fotoğraflarda yeni modelleri farklı renk seçenekleriyle birlikte görüyoruz. Bu kareler Google Pixel 2‘deki ufak tasarım değişikliklerini gözler önüne seriyor.

Google Pixel 2 ismiyle de anılan yeni cihaz son zamanlarda pek çok farklı iddiayla gündeme geliyor. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere bakılırsa bu akıllı telefonun ekranı 18:9 oranına sahip ve 5.6 inç büyüklüğünde olacak. Kullanıcılarına 2560 × 1312 piksel çözünürlük sunacak. 4 GB RAM’in yanı sıra 128 dahili hafıza ile depolama noktasında probleme yol açmayacak. Arka yüzeyde cam tercih edilirken, parmak izi sensörünün yeri değişmeyecek. Kameralar ise ilk modele nazaran daha büyük ve daha iyi olacak. İşlemci noktasında ise farklı iddialar bulunuyor. Kimi kaynaklar Snapdragon 835 derken kimileri Snapdragon 836‘nın kullanılabileceğini dile getiriyor.

Tüm bu bilgilerin ardından Google Pixel 2’nin yeni fotoğrafları internete düştü. Bu karelerle birlikte yeni modellerde yer alacak renk alternatifleri de gün yüzüne çıkmış oldu. Gördüğünüz üzere Google şimdilik dört renk seçeneği üzerinde çalışıyor. Bunlar siyah, mavi, kırmızı ve gri olacak gibi görünüyor. Kırmızı model de kendi içinde ikiye ayrılıyor. Bunlardan birinin ön paneli siyah, diğerininki ise beyaz. Elbette bu seçeneklerden hangisinin hayata geçirileceğini görebilmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

You may also like...