‘Vampir Günlükleri’ni Aşmam Gerekiyordu’

Kariyerinde zirve yaptığı Vampir Günlükleri’nden sonra Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü, Çizgi Ötesi ve Crasp Pad gibi filmlerde rol olan Nina Dobrev, diziden ayrılma sebebini açıkladı.

2009 yılında yayınlanmaya başlayan ve hala devam eden Vampir Günlükleri’nde Elena Gilbert ve Katherine Pierce karakterlerini canlandıran Nina Dobrev diziden ayrılışı hakkında konuştu.

“AKSİNİ İSPAT ETMEK İSTEDİM”

27 yaşındaki güzel oyuncu “Büyük riskler almayı her zaman istedim. Diziye 20 yaşımda başladım. Genç bir kızı canlandırıyordum. Bu diziyle büyüdüm. Ama 27 yaşıma geldim ve yeni bir şey yapmaya hazırdım. Hayatım boyunca sadece bu rolü oynayabileceğimi düşünenlere aksini ispat etmek istedim” dedi.

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...