Ne İzlesek Derdine Son!

ROMANTİK KOMEDİ: Karşınızdaki yakışıklıya aşkın ölmediğini göstermek isterseniz tercihiniz romantik komedi olsun.

AKSİYON/BİLİM KURGU: Onu tam tanımıyorsanız keyifli bir gece için aksiyon filmi izleyin.

KORKU: Biraz daha yakın temasa geçmek istiyorsanız korku filmi izleyin. Ortam gerildikçe size yaklaştığını göreceksiniz. Tabii herhangi bir fobisi varsa seçtiğiniz filmde bu ögelerin olmamasına özen gösterin.

DRAM: İlk buluşma için tercih edebileceğiniz en kötü film türünün bu olduğunu söyleyebiliriz. Ne kadar güzel vakit geçirirseniz geçirin izlediğiniz dram filmi yüzünden gece buruk bitecektir.

KOMEDİ: Bazı buluşmalarda aradan geçen zaman gerginliği veya heyecanı ortadan kaldırmaya yetmez. Kendinizi bu tarz bir randevunun içinde bulduğunuzda komedi filmi izleyerek ortamı yumuşatabilirsiniz.

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...