Harington, Kostüm Partisine ‘Jon Snow’ Olarak Katıldı

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, yakın zamanlarda katıldığı bir kostüm partisine Jon Snow olarak giyinip gittiğini ‘itiraf etti’.
Harington, yaşananların arkasındaki kişinin, dizide rol arkadaşı olan ve şimdilerde evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Rose Leslie olduğunu söyledi.

Heat Magazine’e konuşan Harington, “Yakınlarda 30. yaş doğum günü partisine gittim ve tema ‘zevksizlik’ idi. Aberdeen’deydim ve kostüm alma işini son dakikaya bırakmıştım” diye anlattı.

Sadece bir tane açık kostüm mağazası bulabildiğini söyleyen Harington, yaşananları şöyle özetledi:

“Mağazada çalışan kadın, ‘Biliyor musun, Game of Thrones’daki adama çok benziyorsun ve bende Game of Thrones kıyafeti var’ dedi ve Jon Snow kostümü çıkardı. Rose kulağıma, ‘Bunu giymezsen seni bir daha sevmeyeceğim. Bunu yapmalısın’ diye fısıldadı.”

Harington yaşadığı deneyimi ‘son derece utanç verici’ olarak tanımlarken, “Bize kanepe dağıtan kişiler bana bakıp şöyle düşünüyordu: Seni üzücü adam. Kendi karakterin olarak giyinmişsin” dedi.

Harington, şık bir kostüm mağazasına gidip Jon Snow kostümü almış olmasının ise daha da ‘içler acısı’ olduğunu söyledi.

Sputniknews

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...