Stranger Things 2’nin Müzikleriyle Yeni Sezonun Havasına Girin

Stranger Things 2 için artık resmi olarak geri sayımı başlattık. Dizinin hayranlarla paylaşılan müzikleri ise sizi şimdiden havaya sokacak.

27 Ekim‘de maceraya kaldığı yerden devam edecek olan Stranger Things 2’nin soundtrack’i paylaşıldı. 34 şarkıdan oluşan liste, adeta dizinin ikinci sezonuna hazırlık niyetinde. Müzikleri dinlemeye başlamak isteyenleri ise şimdiden uyaralım, olabildiğince şarkı isimlerine bakmamaya çalışın. Pek spoiler içeriyor gibi görünmüyor ancak belli olmaz diyelim. Spotify’da paylaşılan şarkılara buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi neler bekliyor?

Yeni sezonunu merakla beklediğimiz dizi, çok daha karanlık bir maceraya yelken açıyor. Geçtiğimiz sezon arkadaşlarının olağanüstü çabaları ve Eleven’ın yetenekleri sayesinde kurtulan Will, bu sezonun odak noktası. Döndüğünden bu yana değişimler geçiren Will için kabus henüz bitmemiş gibi görünüyor. Yeni arkadaşlar da edinen ekibin Upside Down’la hesaplaşması henüz kapanmamış gibi. Will Byers’ın yaşayacağı sıkıntılara odaklanan dizide Eleven’ın da bir şekilde arkadaşlarının yanına dönmesine şahit olacağız gibi görünüyor. Ancak Eleven’ın bunu nasıl başaracağı ise şimdilik muamma.

Stranger Things gördüğü yoğun ilgi neticesinde hayranlarla buluşmaya devam edecek gibi görünüyor. En az dört sezon sürmesi beklenen dizinin ikinci sezonu da ilki gibi Netflix’te yayınlanacak. 27 Ekim’de tüm sezonu tek seferde izleyebilirsiniz.

VİDEO

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.