Kraliyet Ailesi Stajyer Arıyor

İngiliz Kraliyet Ailesi resmi internet sitesinde seramik ve dekoratif sanatlar konusunda uzman bir stajyer aradığını duyurdu.

Yayımlanan iş ilanında; “Marlborough House atölyelerinde ekibimizin bir parçası olarak, seramik ve dekoratif sanat koleksiyonumuz için çok çeşitli koruma faaliyetlerinde pratik bir deneyim kazanacaksınız. Montaj, dolum, rötuş gibi çeşitli geleneksel teknikleri öğrenecek; eser raporlarının hazırlanmasına, seramik ve dekoratif yüzeyler için kendi onarma yönteminizi belirlemeye imkan bulacaksınız” denildi.

Kraliyet ailesi, stajyer olarak başvurucak adaylarda, daha önce seramik ve dekoratif sanat alanında deneyim, takım çalışmasını uyumlu olmak gibi özellikler arıyor.

Stajyerin haftanın beş günü boyunca 37 buçuk saat çalışacağı ve yıllık 19,012.50 Sterlin (yaklaşık 96 bin Türk Lirası) maaş alacağı belirtildi.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...