Close

Steve Jobs’ın Otomobili Açık Arttırmaya Çıkıyor

Apple efsanesi Steve Jobs tarafından kullanılmış olan 400 beygir gücündeki BMW Z8 spor otomobil, gelecek ay New York şehrinde gerçekleştirilecek olan Sotheby’s açık artırmasında yeni sahibini bulacak.

Steve JOBS Z8 satışa çıkıyor!

Üretim tarihi 1 Nisan 2000 olan ve aynı yılın Ekim ayında Jobs’a teslim edilen otomobil, 2003 yılında ise şu anki Los Angeles’ta yaşayan sahibine satılmış. Son 17 yılda otomobil yılda bin 610 kilometre yapmış ve aracın toplam kilometresi yaklaşık 25 bin. Otomobilin 300-400 bin dolar fiyata satılması beklenmekte.

Gümüş ve siyah renklerdeki otomobilde orijinal BMW markalı Motorola kapaklı telefon da bulunuyor. İddialara göre Jobs bu telefondan nefret ediyormuş. Acaba bu nefret iPhone için etkili mi oldu diye düşünmeden edemiyoruz? Ek olarak, otomobilin JOBS Z8 olan plakası da şu anki sahibi tarafından kaydettirilmiş. Bu modelin ikinci ellerinin ABD’de 165-200 bin dolar aralığında satıldığını da not olarak düşelim.

Steve Jobs'ın otomobili açık artırmaya çıkıyor!

Bakalım, 6 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek Sotheby’s Icons etkinliğinde otomobil ne kadara ve kime satılacak?

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.