Game of Thrones’un ‘ikiz teorisi’ yanlış çıktı

Büyük ilgi gören Game of Thrones‘un hayranları diziyi o kadar dikkatli bir şekilde inceliyor ki ortaya atılan teoriler herkesi şaşırtıyor. Hayranlar tarafından ortaya atılan ve kısa sürede büyük ilgi gören Game of Thrones teorilerinden biri daha yanlış çıktı. Bu durum kimilerini memnun ederken, kimilerini fazlasıyla üzdü.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta fazlasıyla heyecan uyandıran Game of Thrones teorisinin doğru olmadığı anlaşılmıştı. Böylece Daenerys Targaryen cephesinde yaşanacak şaşırtıcı bir gelişmenin önü kapanmıştı. Şimdi sıra Jon Snow‘a gelmiş gibi görünüyor. Hatırlayacağınız üzere Jon’un aslında Ned Stark’ın oğlu olmadığını öğrenmişti. Gerçek anne babasının Lyanna Stark ve Rhaegar Targaryen olduğu anlaşılmıştı. Fakat Game of Thrones hayranları hala Jon Snow’a dair gizli kalan bir şeyler olduğuna inanıyordu. Bunu da heyecan uyandıran bir teori ile ortaya koydular. Bu teoriye göre Bran’in sağ salim Winterfell’e dönmesine yardımcı olan Meera Reed, Jon Snow’un ikiz kardeşiydi! Ellie Kendrick’in hayat verdiği karakterin bu gerçekten haberdar olmadığı, bu gerçeğin son sezonda ortaya çıkacağı ifade ediliyordu. Ancak görünen o ki hayranların bu teorisinin doğruyla uzaktan yakından hiçbir alakası yok.

Üzen açıklama

Metro gazetesi geçtiğimiz günlerde Ellie Kendrick ile bir röportaj gerçekleştirdi. Oyuncuya Game of Thrones’un son sezonu soruldu. Kendrick sekizinci sezona dair hiçbir fikri olmadığını çünkü çekimlere çağırılmadığını ifade etti. Bu da demek oluyor ki Meera Reed’e yedinci sezonda veda ettik. Kendrick’in açıklamasıyla birlikte meşhur ikiz teorisinin de yanlış olduğu anlaşıldı.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.