Yaşını söyle, nasıl hissettiğini söyleyelim!

25: En mutlu zamanın!
Doğum günü pastana yeni mumlar ekledikçe, geçmişte attığın bazı riskli adımlara bakarak bunlara şans vermenin sana neler kazandırdığını hatırla.

27: Vücudunla en barışık olduğun yaş…
Onu sahiplen ve sakın daha genç hâlinle kıyaslamaya girişme. İçinde bulunduğun tende daha sağlıklı ve fit olmaya odaklan.

30: İlişkinden memnunsun.
Bu yaşa kadar birkaç sevgili eskittin ve muhtemelen bunlardan çok azı ciddi sayılırdı. Her zaman sevgilinin senin önünde engel değil, güven kaynağı olduğunu düşün.

34: Daha stresli hissediyorsun.
İş ve aile hayatını dengelemek çok zor bir iş. Kendine gün içinde en az 30 dakikalık zaman ayırmalısın. Bu konuda ciddiyiz. Hatta bunu ajandana bile kaydetmelisin.

Women’s Health

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...