Close

Demir tahtın yerini sinema koltukları alıyor! Londra’daki Prens Charles Sineması ile iş birliği yapan HBO, 67 bölümün birbiri ardına beyaz perdeye geleceğe dört günlük bir Game of Thrones maratonuna hazırlanıyor.

27 Kasım’da başlayacak uzuuun seans, 30 Kasım’da sona erecek. HBO, aralarda seyircilere pizza ikramında bulunacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlik için sunulan ilk biletler tükenmiş durumda ancak sinema, her gün Twitter üzerinden sınırlı sayıda bilet dağıtmaya devam ediyor. Seyircilerin sinemaya abur cuburun yanı sıra kendi yastık ve battaniyelerini getirmelerine izin var. Bu maratonu fazla zorlayıcı bulabileceklerin diledikleri zaman salondan ayrılıp diledikleri zaman geri dönmelerine de izin verileceği belirtiliyor. Dört gün boyunca sinemada kalmayı başaran dizinin fanlarından bir talihliyi ise bir yıllık ücretsiz pizza hediyesi bekliyor.

Dizinin şimdiye kadar yayınlanan tüm sezonlarının bir arada olduğu Blu-Ray setinin tanıtımı amacıyla yapılan etkinliğin henüz izlemediğimiz son 6 bölümün ardından tekrarlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ceyms

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.