Jude Law, Dumbledore rolünde!

Büyücülük dünyasında, Harry Potter ve Voldemort’un çok daha öncesinin anlatıldığı yeni seri “Fantastic Beasts”tan yeni bir haber geldi. Toplamda beş filmden oluşacak olan Fantastik Canavarlar serisinin, ikinci filminin adı da belli oldu: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald.

Serinin ilk filmi “Fantastic Beasts and Where to Find Them”de tanıştığımız, büyücülük dünyasının efsanevi kötülerinden Gellert Grindelwald’un hikayesine odaklanacak olan filmden yayınlanan ilk görsel büyük heyecan yarattı.

Grindelwald’ın maceralarıyla birlikte Dumbledore’un genç halini görme fırsatı da yakalayacağımız filmde, Albus Dumbledore’a başarılı oyuncu Jude Law hayat veriyor.

Filmde rol alan ünlü oyuncuların toplu halde çekildiği fotoğrafta, Gellert Grindelwald rolündeki Johnny Depp’i de görüyoruz.

İlk filmde olduğu gibi Newt Scamander rolüyle karşımıza çıkacak olan Eddie Redmayne dışında kadroda yer alan diğer isimler şöyle: Dan Fogler (Jacob Kowalski), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Ezra Miller (Credence), Claudia Kim (Maledictus), Zoe Kravitz (Leta Lestrange), Callum Turner (Theseus Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein).

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...