Guess’in yeni yüzü Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Guess’in yeni kampanyasının yüzü oldu. Tatiana Gerusova tarafından fotoğraflanan ve sanat yönetmenliğini Paul Marciano’nun üstlendiği kampanya, markanın Bahar 2018 Koleksiyonunu içerecek.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan ‘Amor Amor Amor’ müzik videosu için Guess tercih eden Lopez, aslında bu kampanyanın sinyallerini vermiş!

Hollywood ve Las Vegas ışıltısından ilham alan fotoğraflar Lopez ve Guess’in ilk çalışması. Gençlik yıllarından beri Guess’i çok beğendiğini söyleyen Lopez, Paul Marciano’nun teklifi üzerine çok heyecanlandığını açıkladı.

“Geçmiş kampanyalara bakınca, Paul’un yarattığı olağanüstü modellerle, ikonik fotoğraflar görebilirsiniz. Guess’in Bahar 2018 kampanyası için seçilmek çok büyük bir onur,” diyen ünlü şarkıcı daha önce Guess’in yüzü olan Claudia Schiffer, Hailey Baldwin ve Gigi Hadid gibi isimlerin arasına katılıyor.

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...