Stranger Things 3. sezon: The Lost Brother

İkinci sezonu yayınlanan Stranger Things’in üçüncü sezonunun olup olmayacağı merakla bekleniyordu. Netflix’in sevilen dizinin yeni bölümleri için müjdeyi resmi Twitter hesabından verdi.

Merakla beklenen Stranger Things dizisinin üçüncü sezonu Netflix tarafından yapılan bir açıklamayla resmen doğrulandı.

Netflix, kendisini takip eden Twitter kullanıcılarına yönelik bir anket yaptı. Ankette “Başka bir Stranger Things sezonu yapalım mı?” sorusu soruldu. Büyük bir çoğunlukla anketten ‘Evet’ oyu çıktı. Daha sonra bir gönderi daha paylaşan Netflix, üçüncü sezonun resmen başladığını duyurdu.

Öte yandan ikinci sezonu ekim ayında yayınlanan dizi 15 milyonu aşkın kişi tarafından izlenmişti. Üçüncü sezonun tam olarak ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.
Yeni sezonun adının ise “The Lost Brother” olacağı iddialar arasında yer alıyor.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...