Harrison Ford imzalı Star Wars temalı mont serisi

Star Wars: The Last Jedi yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken serinin hayranlarını memnun edecek şeyi ürünler de gün yüzüne çıkıyor. Son olarak Columbia, Star Wars karakterlerinden esinlenen kışlık montlarla karşımıza çıkıyor.

Sizlerin de çok iyi bildiği üzere eğer Star Wars hayranıysanız satın alabileceğiniz pek çok ürün bulunuyor. Telefon kılıflarından tutun ekran kartına hatta araba modellerine kadar o kadar çok seçenek var ki, insan hangisine bakacağını şaşırabiliyor. Son olarak Columbia imzası taşıyan montlarla sevdiğiniz karakterden ilham alan bir görünüme kavuşmak mümkün oluyor.

Sınırlı sayıda üretim

Columbia Sportswear kategorisi altında yer alan montlar Luke Skywalker, Leia Organa ve Han Solo‘dan esinleniyor. Böylece Prenses Leia’nın beyaz ve krem renginden oluşan sade tarzına erişmek veya Luke Skywalker tarzında soğuktan korunmak mümkün oluyor.

Asıl sürpriz ise Han Solo’dan esinlenen montta karşımıza çıkıyor. Harrison Ford‘un imzasını taşıyan bu montlar 1980 dolardan alıcı buluyor. İmzasız modellerin fiyatı ise 400 dolardan başlıyor. Bu noktada belirtlemekte yarar var, Amerika’da 8 Aralık‘ta satışa sunulacak bu seri sınırlı sayıda üretildi. Eğer Star Wars’tan esinlenen bir Columbia monta sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü bu özel üretim ürünlerin kısa sürede tükeneceğine hiç şüphe yok!

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.