Bulutların üstünde uyumak ister miydiniz?

‘The Daydreamer’; hafif, beyaz, yumuşak ve kabarık bir bulutu andırıyor. Öyle ki bu bulutta kendiniz veya arkadaşlarınız dinlenmek ve rahatlamak için oldukça keyifli vakit geçirilebiliyor.

Koltuk fikrini rahat bir yer olarak yeniden yorumlayan tasarımcının çalışması maksimum konforu sağlamak amacıyla biçim değiştirebiliyor.

Tasarım yapay kürk ve düşük yoğunluklu ve yüksek yoğunluklu olmak üzere iki farklı köpük gibi çeşitli malzemelerden üretilmiş benzersiz bir çalışma.

icmimarlikdergisi.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...